هزار بیمار مبتلا به ایدز از بیماری خود بی‌اطلاع‌اند معاون پیشگیری سازمان بهزیستی کشور از تغییر عامل انتقال ایدز خبر داد و گفت: ۳۰ هزار بیمار مبتلا به ایدز در کشور شناسایی شده که متاسفانه همین تعداد نیز تخمین زده می شود که شناسایی نشده اند و از بیماری خود بی خبرند.
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر خبر داد مصدومیت ۷۲۵ مسافر در جاده‌های کشور/هلال احمر به ۲ هزار مسافر در دو روز اخیر امدادرسانی کرده است سلیمی با اشاره به مصدومیت ۷۲۵ مسافر در جاده‌های کشور طی دو روز گذشته گفت: در این مدت حدود ۲ هزار مسافر توسط نیروهای هلال‌احمر امدادرسانی شدند.
از فردا در سراسر کشور اسباب‌کشی ممنوع است رییس پلیس پیشگیری ناجا اعلام کرد که از فردا تا پایان تعطیلات نوروزی اسباب‌کشی در سراسر کشور بدون اخذ مجوز از کلانتری ممنوع است.
اطلاعیه سازمان حج و زیارت: شرایط لازم برای تشرف به حج تمتع مهیا شد/ اعزام بیش از ۸۵ هزار زائر ایرانی در سال ۹۶ سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شرایط لازم برای تشرف بیش از ۸۵ هزار نفر از حجاج جمهوری اسلامی ایران در حج سال ۱۳۹۶ مهیا شده است.
سفره هفت سین نماد فرزانگی تا سمبل صبر را نمایش می‌دهد سفره هفت سین سفره‌هایی است که ایرانیان هنگام نوروز می آرایند، سفره ای که آرایش آن از لذت بخش ترین کارهای یک بانوی ایرانی است.
مدیرعامل ستاد مردمی دیه: امسال ۶ هزار زندانی جرائم غیرعمد از زندان‌ها آزاد شدند مدیرعامل ستاد مردمی دیه کشور گفت: بر اساس آخرین آمارگیری ها که هر سه ماه یک بار انجام می شود امسال ۶هزار زندانی جرائم غیر عمد با حدود ۴۰۰میلیارد تومان محکومیت مالی از زندان های کشور آزاد شدند.
اندر حکایت زدن انواع برچسب ها به منتقدان در دولت یازدهم؛ مدیریت عصبانی جریان موسوم به اعتدال برای تبلیغ عملکرد دولت/ از بیسواد رئیس جمهور تا بیشعور وزیر بهداشت شاید کلیدی ترین جمله ی وزیر بهداشت به فرماندار بدره این بود تو نماینده ی دولت هستی و نه مردم و این جمله این معنی را تداعی می‌کند که در نگاه دولت یازدهم خدمت به مردم جایگاهی نداشته و تنها میخواهند دولت را تبلیغ کنند.
جعفری دولت آبادی: حادثه پلاسکو غیرعمدی بود/ مقصران آتش‌سوزی اولیه حادثه چند کارگر بودند دادستان تهران با بیان اینکه حادثه پلاسکو غیرعمدی بوده است، گفـت: مقصران آتش‌سوزی اولیه این ساختمان، چند کارگر بودند.
قاضی عسگر خبر داد اخبار خوب از حج/ توافقات با طرف سعودی به صورت مطلوبی انجام شده است سرپرست حجاج ایرانی تصریح کرد: در صورتی که نظرات جمهوری اسلامی ایران با نهایی شدن همه محورها تامین و به امضای توافقنامه حج منجر شود‌، خبرهای تکمیلی را به اطلاع مردم خواهیم رساند.
سرو شرقی و غربی به نام خیابان «آیت‌الله هاشمی رفسنجانی» تغییر کرد عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: خیابان سرو شرقی و سرو غربی به نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نامگذاری شد.
آغاز طرح ملی امداد و نجات نوروز ۹۶ با مانور بالگردهای امدادی طرح ملی امداد و نجات نوروزی ۹۶ با ۵ درصد رشد در منابع و امکانات نسبت به سال ۹۵ با یک هزار و ۳۳۵ پایگاه ثابت و پست‌های امداد و نجات در سراسر جاده‌های کشور آغاز شد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها