هزار بیمار مبتلا به ایدز از بیماری خود بی‌اطلاع‌اند معاون پیشگیری سازمان بهزیستی کشور از تغییر عامل انتقال ایدز خبر داد و گفت: ۳۰ هزار بیمار مبتلا به ایدز در کشور شناسایی شده که متاسفانه همین تعداد نیز تخمین زده می شود که شناسایی نشده اند و از بیماری خود بی خبرند.
قاضی‌زاده هاشمی: ۶۷ روستا و ۱۸۰۰ منزل مسکونی، آسیب دیده و تخریب شده‌اند وزیر بهداشت گفت: به دستور دکتر روحانی، بنده به همراه تیمی از وزارتخانه و سازمان‌های مختلف، به خراسان رضوی سفر کردیم تا از نزدیک در جریان مشکلات مردم، امداد رسانی و خدمات انجام شده قرار بگیریم و گزارش آن را به رئیس جمهور، ارائه دهیم.
وزیر بهداشت به نمایندگی از رئیس جمهور عازم مشهد شد به نمایندگی از سوی رئیس جمهور، گروهی به ریاست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و برای رسیدگی به روند امدادرسانی به خسارت دیدگان زلزله در استان خراسان رضوی عازم این استان شدند.
سازمان حج و زیارت اعلام کرد؛ اعزام بیش از ۸۶ هزار ایرانی به حج تمتع در سال جاری/ تاکید بر تسریع بررسی فاجعه منا مذاکرات هیئت حج ایران و طرف سعودی در خصوص جزئیات حضور حجاج ایرانی برگزار شد.
اخبار لحظه به لحظه زلزله ۶ ریشتری مشهد را لرزاند/ اعزام تیم‌های هوایی امدادی به مناطق زلزله زده/ یک فوتی در کالغش فریمان و ۴ مصدوم مرکز لرزه نگاری کشوراز وقوع زلزه نسبتا شدیدی در مناطقی از استان خراسان رضوی خبر داد.
سازمان حج و زیارت: نقل و انتقال فیش‌های حج عمره مفرده ممکن است در حال حاضر نقل و انتقال قبوض حج تمتع صرفاً به پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر و آن هم در دفاتر زیارتی دارای مجوز سازمان حج و زیارت میسر است.
شناسایی عاملین شهادت دو مامور پلیس پایتخت دو جوانی که در حادثه شهادت دو تن از مامورین فداکار پلیس پایتخت روز گذشته متواری شده بودند، با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شدند.
وضعیت جوی-ترافیکی جاده ها در روز ۱۲ فروردین/ ترافیک بازگشت به سمت تهران موج بازگشت مسافران نوروزی یک روز مانده به روز طبیعت آغاز شده و ترافیک به سمت تهران پر حجم است.
پلیس راه راهور ناجا اعلام کرد ترافیک نیمه سنگین در هراز و چالوس/ مه‌گرفتگی در محور مشهد-باغچه براساس اعلام پلیس راه راهور ناجا در حال حاضر ترافیک در محورهای هراز و چالوس نیمه سنگین گزارش شده است.
۱۳ بدر بارانی در شمال سیستان و بلوچستان/ دمای هوا ۱۲ درجه کاهش می یابد کارشناس پیش بینی هواشناسی استان از ۱۳ بدر بارانی در استان خبر داد و گفت: دمای هوا از روز دوشنبه حدود ۸ تا ۱۲ درجه در سطح استان کاهش خواهد یافت .
حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر: امور اجرایی حج امسال با جدیت دنبال شود تاکید نماینده ولی فقیه درامورحج و زیارت گفت: برنامه‌های اجرایی حج ۹۶ با جدیت دنبال و شعار امسال در حوزه حج و زیارت بومی سازی شود.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها