هزار بیمار مبتلا به ایدز از بیماری خود بی‌اطلاع‌اند معاون پیشگیری سازمان بهزیستی کشور از تغییر عامل انتقال ایدز خبر داد و گفت: ۳۰ هزار بیمار مبتلا به ایدز در کشور شناسایی شده که متاسفانه همین تعداد نیز تخمین زده می شود که شناسایی نشده اند و از بیماری خود بی خبرند.
قوم بلوچ نماد مبارزه با استعمار انگلیس استعمار انگلیس همواره در پی تسلط بر مناطق جنوب شرق ایران بوده است اما همواره مردم بلوچستان در برابر زیاده خواهی این متجاوزان ایستادگی کرده و آنها را ناکام گذاشته اند.
هرمزگان رخت عزا برتن کرد/ استاندار هرمزگان: حرکت شبانه اتوبوس بی تدبیری بود حادثه خونین اتوبوس حامل دانش آموزان نخبه هرمزگانی در محوربندرعباس_شیراز رخت عزا را بر تن این استان پوشاند. حادثه خونین اتوبوس حامل دانش آموزان نخبه هرمزگانی در محوربندرعباس_شیراز رخت عزا را بر تن این استان پوشاند.
بازخوانی توصیه هشتم به دولت دوازدهم/ تکرار یک مطالبه رهبر انقلاب/ چرا سند تحول در آموزش و پرورش همچنان اجرا نشده است؟/ وعده "بطحایی" برای مبنا قرار دادن سند تحول پیگیری سند تحول در نظام آموزش و پرورش تنها دغدغه و مسئولیت آموزش و پرورش نیست و علاوه بر وزارت آموزش و پرورش نهادهای دیگری نیز باید به اجرا و رفع کاستی های این سند کمک کنند، شاید عدم اجرای این سند تا کنون به خاطر عدم هماهنگی میان دستگاه های کشور و همچنین نبود دغدغه اجرای این سند در این دستگاه ها ...
برگزاری مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی در سراوان + تصاویر مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شوراهای اسلامی شهرهای تابعه در شهرستان سراوان برگزار شد.
رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان - فرانسه چهار نماینده ایران امروز روی باسکول می‌روند/ آغاز مسابقات از فردا رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان، از فردا (دوشنبه) و با برگزاری مسابقات چهار وزن نخست در شهر پاریس فرانسه آغاز می‌شود.
دمنوش های گیاهی چربی سوز شکم و پهلو استفاده از این دمنوش‌های طبیعی خانگی شما را سریعتر به چربی سوزی و لاغری می رساند.
حجت‌الاسلام اژه‌ای: اتهام ادمین‌های بازداشت شده‌ شبکه‌های اجتماعی مسائل ضدامنیتی است/ اظهارات محمود صادقی کذب محض است معاون اول رئیس قوه قضائیه گفت: برخی از ادمین‌های شبکه‌های اجتماعی به اتهام مسائل ضدامنیتی دستگیر شده‌اند.
سازمان حج و زیارت؛ ثبت‌نام اوليه از واجدين شرايط تشرف به حج تمتع امسال آغاز شد فرآيند ثبت نام اوليه از دارندگان فيش‌های ثبت‌نامی حج تمتع تا تاريخ ٣١ تيرماه سال ١٣٨٥ از ساعت ٩ صبح امروز آغاز شد.
خوزستان در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بار لرزید زمین‌لرزه برای ششمین بار در شبانه روز گذشته مناطق شمالی استان خوزستان را لرزاند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها