هزار بیمار مبتلا به ایدز از بیماری خود بی‌اطلاع‌اند معاون پیشگیری سازمان بهزیستی کشور از تغییر عامل انتقال ایدز خبر داد و گفت: ۳۰ هزار بیمار مبتلا به ایدز در کشور شناسایی شده که متاسفانه همین تعداد نیز تخمین زده می شود که شناسایی نشده اند و از بیماری خود بی خبرند.
کمپ ۱۰ تیم در جام جهانی مشخص شد کی‌روش: کازان را انتخاب نکردیم چون استقبال خوبی از ما نشد/ باید به بخش‌های فرهنگی اهمیت دهیم سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان دلیل اینکه چرا شهر کازان را به عنوان محل استقرار تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ انتخاب نکرده، اعلام کرد.
سعودی‌ها بابت سخنان ضد ایرانی ترامپ چقدر پول دادند؟ رشوه سعودی‌ها آنقدر برای مقامات آمریکایی ارزش دارد که ترامپ حاضر شده است تمام اعتبارکشورش را زیرسوال ببرد تا دل شاهزاده‌های سعودی را به دست آورد.
کاسبان اربعین! خدمات رایگانی که برای زائران هزینه دار می شود/ واریز ۲۹۴ میلیارد تومان پول زائران اربعین به جیب دولت مسئولین کشورهای مختلف در این فصل اقدام به کاهش هزینه های تمام شده برای مسافران می کنند تا هزینه های مسافرت کاهش و صنعت گردشگری آنها پیشرفت کند اما متاسفانه این موضوع در کشور ما برعکس است.
متخصص بیماری‌های عفونی اطفال مطرح کرد زمان مناسب برای تزریق واکسن آنفلوانزا/ بیماران قلبی و ریوی واکسن آنفلوانزا استفاده کنند متخصص بیماری‌های عفونی کودکان گفت: افرادی که به بیماری‌های قلبی و ریوی مبتلا هستند، در اوایل فصل پاییز از واکسن آنفلوانزا استفاده کنند به دلیل اینکه این افراد بدن حساس‌تری داشته و بیشتر در معرض ابتلا به آنفلوانزا قرار دارند.
به بهانه روز جهانی کودک؛ جای خالی هیاهوی کودکانه در خانه ها/سکوت و بی تحرکی کودکان، ارمغان فضای مجازی این روزها کودکان آنقدر غرق در فضای مجازی و بازیهای بی سر و صدا شده اند که گاهی یادشان می رود در اطراف آنها چه می گذرد، بازیهایی که هیاهوی کودکان را به سکوت و بی تحرکی تبدیل کرده است.
رئیس هیأت مدیره جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران: ورم معده و ورم اثنی‌عشر شایع‌ترین بیماری گوارشی است/ آلودگی برخی مواد غذایی به انواع حشرات رئیس هیأت مدیره جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران آلودگی به میکروب هلیکوباکترپیلوری بر اثر عدم رعایت بهداشت، خوردن آب و غذای آلوده و دست‌های آلوده از هر فردی به فرد دیگر را مهم‌ترین عامل بیماری دانست.
نوزادی که روده‌اش خارج از شکم بود+تصاویر پزشکان موفق شدند در یک عمل جراحی ۳ ساعته، روده نوزادی که روی شکمش قرار داشت و با چنین شرایطی متولد شده بود را سر جای خود قرار دهند.
کارشناس حقوقی دفتر مشاوره خانواده دادگستری استان مطرح کرد زمان ازدواج را با تحصیلات عالیه از بین نبرید/ شرایط بد اقتصادی و نبود شغل سدی مستحکم در برابر جوانان کارشناس حقوقی دفتر مشاوره خانواده دادگستری سیستان وبلوچستان با بیان اینکه خانواده ها نباید زمان ازدواج فرزند را با تحصیلات عالیه از بین ببرند، گفت: بالارفتن توقع خانواده ها مخصوصا دختران تحصیل کرده یکی ازعوامل بالا رفتن سن ازدواج به شمار می رود.
زندگی از چشم کودکان کار؛ از تامین هزینه اعتیاد پدر تا قطع انگشتان زندگی برای کودکان خیابانی ملغمه‌ای است از فقر، اجبار و طمع خانواده تا نفس کشیدن در میانه دود و آهن و فرار از دست ماموران شهرداری و بهزیستی.
تهدیدات امروز تربیت فرزندان؛ دام فضای مجازی پیش پای کودکان این روزها هفته کودک در حالی گرامی داشته شده و مناسبت‌ها و برنامه‌های مختلفی در مورد کودکان اجرا می‌شود که فضای مجازی ذهن کودکان را تحت تاثیر خود قرار داده و احاطه کرده است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها