امام جمعه اهل سنت مینان: برخی از دولت های عرب خائن به جهان اسلامند/ هر کشور مسلمان به یک حاج قاسم سلیمانی نیاز دارد مولوی اله داد رسولی زاده گفت: جای تاسف دارد که برخی ها که مدعی مسلمانی هستند در قبال قدس هیچ واکنش موثری نشان ندادند.
امام جمعه اهل سنت چانف: تدین و تقوا توام با علم و عمل مهمترین ویژگی های کاندید اصلح است مولوی عبدالحمیدجعفری گفت: علم تنها تنها ویژگی نامزد اصلح نیست بلکه وی می بایست اهل عمل نیز باشد.
سخن نگاشت؛ ریاکاری اروپایی ها از منظر رهبری در چیست؟ مجموعه سخن نگاشت های رهبری معظم پیرامون ریاکاری اروپایی ها را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
مژدگانا که گربه عابد شد؛ تجهیز کنندگان دیروز صدام به سلاح های شیمیایی مبارزان امروز با سلاح های شیمیایی/ امام جمعه اهل سنت ایرانشهر: آمریکا تنها بازنده حمله موشکی به سوریه است مولوی عبد الصمد کریمزائی گفت: هنوز مدتی از ادعاهای ترامپ در مبارزه با داعش نمی گذرد که بر خلاف جریان تمام حرفهایش برای منفعت رساندن به داعش به سوریه حمله کرد.
واکنش علماءاهل سنت به حمله آمریکا به سوریه؛ آمریکا قاضی، وکیل و جلاد جهانی نیست/ترامپ و کشورش قطعا از حمله به سوریه ضرر خواهید دید حرکت غیر عقلائی اخیر آمریکا در حمله به سوریه را اقدامی در جهت حمایت از داعشی می دانیم که خودشان به وجودش آورده اند.
سخن نگاشت؛ معیشت،اقتصاد و حضور مردمی از منظر رهبری مجموعه سخن نگاشت های رهبری در خصوص "معیشت،اقتصاد و حضور مردمی "را در سنت نیوزمشاهده نمایید.
جای خالی اقتصاد مقاومتی در روستاهای سیستان و بلوچستان؛ خداحافظی درختچه های "گونجک" وذخائر دره آهو با اهالی روستا/ فقر عامل تنهایی مسواک های اصیل بلوچی دره آهو روستایی در سیستان و بلوچستان است که از نعمات الهی غنیست اما زیر فشار فقر کمر خم کرده و دانه دانه اهالی خود را از دست می دهد.
فعال فرهنگی اهل سنت: فروش اقلام منافی عفت در دارالحفاظ ایران زیبنده نیست مولوی یوسف گرگیچی گفت: متاسفانه در زاهدان سرگیجه فرهنگی گرفته ایم.
امام جمعه اهل سنت فنوج: نگاه های شخصی و منفعت طلبانه به نفع منافع ملی ما نیست مولوی سید علی قریشی گفت: کسانی که مسئول هستند و یا می خواهند به وادی مسولیت های کلان قدم بگذارند بدانند که منفعت طلبی شخصی برای آنها حرام شرعیست.
مشاغل کاذب آن روی سکه اقتصاد سیستان و بلوچستان؛ استوک فروشی و کوله بری چالشی برای تولید و اشتغال حقیقی در سیستان و بلوچستان/ استهزاء اقتصاد مقاومتی با فروش اقلام قاچاق در دارالحفاظ ایران ایجاد مشاغل حقیقی همزمان با مبارزه جدی با قاچاق و استوک فروشی می تواند صنعت سیستان وبلوچستان را با تحولی ژرف قدرتمند نماید.
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر: کمیت و کیفیت دوشاخصه مهم در تولید و اشتغالست/ فرش ایرانی بهترین الگو برای به رخ کشیدن کیفیت کالای ایرانی به جهانیانست مولوی عبد الصمد کریمزائی گفت: سیستان و بلوچستان یکی از مستعد ترین استان های کشور برای شکوفائی اقتصاد ملی و اشتغال زائیست.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها