نماینده سابق مجلس شورای اسلامی چابهار: دشمن با شکست داعش در منطقه به دنبال فتنه ای دیگر است/اسارت نخست وزیر لبنان خلاف قوانین بین المللی است نماینده سابق مجلس شورای اسلامی چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: عربستان با اسارت نخست وزیر لبنان حرکتی خلاف مجامع بین المللی انجام داد و فرستادن سعد حریری به فرانسه مشکلی را حل نخواهد کرد.
حسن نصرالله: کار داعش در شرق لبنان تمام است/ در آستانه پیروزی عزیزی هستیم/ حزب الله و ارتش سوریه در یک جبهه‌ قرار دارند دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنانی به مناسبت عملیات نظامی علیه داعش در شرق لبنان، اخراج داعش از مرز شرقی لبنان را از جمله اهداف عملیات جاری در مرز سوریه و لبنان دانست و گفت که کار داعش در شرق لبنان تمام است.
گزارش/ جای خالی جوانان در مساجد/نقش و کارکرد مساجد در ایجاد نسل جوان انقلابی اولویت اصلی مساجد مقاومت فرهنگی است و اگر حصار و خاکریز این مقاومت سست شود همه چیز از دست خواهد رفت و با توجه به اینکه یکی از کارد های مساجد تربیت نیروهای انقلابی است این مکان مقدس نیاز به توجه بیش تری دارد.
در خواست علمای اهل سنت از دولتمردان به مناسبت هفته دولت؛ اقدامات دولت درخور شان و منزلت مردم سیستان و بلوچستان نبوده است/ دولت نگاه ویژه ای به اشتغال و معیشت مردم داشته باشد علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اقدامات دولت در خور شان و منزلت مردم سیستان وبلوچستان نیست، از دولتمردان خواستند نگاه ویژه به اشتغال و معیشت مردم داشته باشد.
در جشن سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت زهرا(س) مطرح شد؛ زندگی امام علی (ع) وحضرت زهرا (س) الگوی زندگی جامعه بشری امام جمعه شهرستان سراوان در جشن سالروز پیوند آسمانی امام علی (ع) و حضرت زهرا(س) زندگی این دو معصوم بزرگوار را الگوی زندگی جامعه بشری برشمرد.
علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان؛ با شهادت امثال شهید حججی انگیزه دفاع و مقاومت بیشتر می شود/ شهید حججی نمادی از یک جوان انقلابی است جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه خون شهدای مدافع حرم انگیزه مقاومت را در رزمندگان اسلام چندین برابر می کند، گفتند: دشمنان بدانند خون هر شهید این ملت را مصمم تر از قبل در میدان نبرد و در مبارزه با استکبار جهانی می کند.
روایت دانشجویی/ پرونده اول/ اردوهای جهادی از مستی با زرشک تا چاربیتی به یاد شهدا/ اشک و انگور حالا که خبر فوت «سمانه» بر اثر نیش زنبور و نبود امکانات پزشکی منتشر شده، یاد عمه‌ی ابوالفضل و همه آن‌هایی افتادم که قربانی محرومیتی شده‌اند که نه حق روستاها بوده و نه سهم‌شان.
امام جمعه شهرستان سراوان : امام خمینی (ره) چهره ای شفاف از اسلام را به جهانیان معرفی کرد امام جمعه شهرستان سراوان با بیان اینکه امام خمینی و(ره) کرد و غبار رو از چهره اسلام زدود و چهره ای شفاف از اسلام برای به جهانیان معرفی کرد، گفت: پاسداران انقلاب اسلامی ایران سردمداران ترویج ارزش های اسلامی در کشور هستند.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان سراوان مطرح کرد سراوان رکورد دار بالاترین میزان پرداخت حق التدریس در استان رئیس آموزش و پرورش شهرستان سراوان در دیدار با امام جمعه سراوان اظهار داشت: سراوان در زمینه آموزش با کمبود نیروی انسانی مواجه است و بالاترین میزان پرداخت حق التدریس را در استان سیستان و بلوچستان داشته است.
امام جمعه اهل سنت مهرستان: سرکوب ملت ایران هدف اصلی آمریکا/تحمیل فشار اقتصادی در سایه وضع تحریم های جدید امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان اظهار داشت: به دلیل اینکه ملت ایران در برابر آمریکا ایستادگی کرده اند، استکبار با وضع تحریم های جدید به نوعی قصد ایجاد فشارهای اقتصادی برایران را دارد.
طی حکمی انجام شد امام جمعه جدید شهرستان سراوان معرفی شد+تصاویر حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری طی حکمی از طرف آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان به عنوان امام جمعه جدید شهرستان سراوان معرفی شد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها