نماینده سابق مجلس شورای اسلامی چابهار: دشمن با شکست داعش در منطقه به دنبال فتنه ای دیگر است/اسارت نخست وزیر لبنان خلاف قوانین بین المللی است نماینده سابق مجلس شورای اسلامی چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: عربستان با اسارت نخست وزیر لبنان حرکتی خلاف مجامع بین المللی انجام داد و فرستادن سعد حریری به فرانسه مشکلی را حل نخواهد کرد.
چگونه همسرتان را برای بچه‌دار شدن راضی کنید به دلایل مختلف مردان کمتر از زنان تمایل دارند در سال‌های اول زندگی بجه‌دار شوند، اگر شما هم با همسرتان این مشکل را دارید خواندن این مطلب می‌تواند شما را در متقاعد کردن همسرتان به بچه‌دار شدن کمک کند.
گزارشی از فاجعه بیکاری در ایران؛ رشد غول بیکاری در کشور/ سهم سیستان و بلوچستان، نرخ ۸۰ درصدی خانه نشین ها در روز های اخیر مسئولان کشوری از فاجعه بیکاری در کشور پرده برداشتند که شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس ،سیستان و بلوچستان را رکوردار بالاترین نرخ بیکاری در کشور عنوان کرد.
رئیس حوزه علمیه اهل سنت «گشت» سراوان دارفانى را وداع گفت مولوی «سیدمحمدیوسف حسین‌پور» رئیس حوزه علمیه اهل سنت «گشت» سراوان و از علماى برجسته اهل سنت دار فانى را وداع گفت.
دیدگاه علمای اهل سنت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با اردوغان؛ آمریکا و قدرت های خارجی غیرقابل اعتماد هستند/ دیدار رهبری با اردوغان نماد اتحاد در خاورمیانه است علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه آمریکا و قدرت های خارجی غیرقابل اعتماد هستند، عنوان کردند: دیدار رهبری با اردوغان نماد اتحاد در خاورمیانه است.
قلیان جز جدایی ناپذیر محافل دوستانه/ لزوم افزایش آگاهی والدین برای پیگیری از اعتیاد رئیس بهزیستی شهرستان مهرستان با بیان اینکه قلیان جزء جدایی ناپذیر محافل دوستانه شده است، گفت: افزایش توانمندی پدر و مادر در خصوص ارتباط سالم با فرزندان در پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی موثر است.
تراژدی سهام عدالت؛ سهامی که به زیان عدالت مردم شد/نفهمیدیم پس از گذشت ۱۰ سال باید پول بدهیم با بگیریم؟ برخی از کارشناسان می گویند اگر دولت قانون را اجرا می کرد و سود حاصل از ۱۰ سال شرکتهای سهام عدالت را منظور می کرد آن وقت مردم مجبور به پرداخت این ۵۰۰ هزار تومان نمی شدند.
واکنش علمای اهل سنت به کشتار لاس وگاس آمریکا؛ سیاست های نادرست ترامپ سبب ایجاد ناامنی و جنگ در آمریکا شده است برخی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سیاست های نادرست ترامپ سبب ایجاد ناامنی و جنگ در آمریکا شده است، عنوان کردند: تروریست ها پرورش یافته آمریکا هستند.
با نگاه معرفی ظرفیت ها و استعدادهای کشاورزی جنوب شرق کشور؛ برگزاری جشنواره انار در شهرستان خاش/ دهستان سنگان خاش؛ بهشت یاقوت سرخ سیستان و بلوچستان برای دومین سال متوالی و با حضور معاون امور عمرانی استاندار، امام جمعه، فرماندار و مقامات استانی و محلی و با هدف معرفی توانمندی ها و معرفی ظرفیتهای منطقه دومین جشنواره گردشگری انار سنگان در جوار سرو سنگان در دهستان سنگان بخش مرکزی خاش برگزار شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان وبلوچستان خبر داد ورود ۵ هزار زائر حسینی کشور پاکستان به استان طی یک هفته / زائر سرای امام رضا(ع) موکب مسافران در جنوب شرق است مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان وبلوچستان از ورود پنج هزار زائر حسینی کشور پاکستان طی یک هفته در سیستان وبلوچستان خبر داد.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان: بیش از ۴۰۰ برنامه در هفته امر به معروف و نهی از منکر برگزار می شود دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان گفت: براساس جمع بندی و برنامه ریزی های انجام شده، بیش از ۴۰۰برنامه مختلف توسط ۱۹ستاد استان درهفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر در دستور اجرا قرار گرفته است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها