آغاز حمله نیروهای عراقی به ۳ منطقه شهر القائم استان الانبار فرمانده عملیات آزادسازی غرب الانبار از آغاز حمله نیروهای عراقی به ۳ منطقه شهر القائم استان الانبار خبر داد.
ترمیم دوباره تیم امنیتی ترامپ/ یک دستیار دیگر کاخ سفید را ترک می‌کند یک دستیار امنیتی دیگر رئیس جمهوری آمریکا به زودی از سمت خود کنار گذاشته خواهد شد.
در آستانه سفر به مسکو؛ تیلرسون: کوتاهی روسیه حمله شیمیایی خان شیخون را رقم زد وزیر خارجه آمریکا که ۲ روز دیگر عازم مسکو خواهد بود، در راستای اعمال فشار به روسیه برای قطع حمایت از دولت دمشق، مدعی شد کوتاهی روس‌ها حمله شیمیایی خان شیخون را رقم زد!
تلگراف خبر داد آمریکا پارسال ۲۶ هزار بمب بر سر مردم منطقه ریخت روزنامه تلگراف در مقاله‌ای با اشاره به استفاده آمریکا از ۲۶ هزار بمب در منطقه از جمله در سوریه و عراق در طول فقط یکسال نوشت: با وجود تحولات اخیر در عرصه سوریه، سرنگونی بشار اسد رئیس جمهور سوریه اولویت واشنگتن به شمار نمی‌رود.
انفجار در قاهره ۵ کشته و بیش از ۲۰ زخمی بر جا گذاشت منابع رسانه‌ای از وقوع انفجار در نزدیکی یک کلیسا در شمال شهر قاهره، پایتخت مصر و کشته شدن ۵ نفر به دنبال آن خبر می‌دهند.
از سوی حشد الشعبی صورت گرفت هلاکت معاون ارشد «ابوبکر البغدادی» در استان دیالی عراق نیروهای «حشد شعبی» طی عملیاتی کم‌نظیر در استان دیالی موفق شدند «أبویعقوب العراقی» از معاونان ارشد «أبوبکر البغدادی» سرکرده داعش را به هلاکت برسانند.
ائتلاف سعودی ۴۵ بار به استان‌های مختلف یمن یورش برد ائتلاف سعودی در ادامه تجاوزات خود به یمن، ۴۵ حمله هوایی به استان‌های مختلف این کشور داشت.
تبریک پادشاه عربستان به ترامپ بخاطر تجاوز به سوریه/ ملک سلمان: «تصمیمی شجاعانه» بود! پادشاه عربستان سعودی در گفتگوی تلفنی با رئیس‌جمهور آمریکا، اقدام غیرقانونی این کشور در تجاوز نظامی به سوریه را ستود.
نماینده کنگره آمریکا: شک دارم «اسد» پشت حملات شیمیایی باشد نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه «سی ان ان» تأکید کرد که در خصوص ادعاهایی مبنی بر اینکه «بشار اسد»، پشت حملات شیمیایی سوریه بوده است، ابراز تردید کرد.
پلیس سوئد: فرد بازداشت شده عامل حمله دیروز در استکهلم است پلیس سوئد اعلام کرد که فردی که دستگیر شده است، همان شخصی است که در استکهلم با کامیون به درون مرکز خرید رفته بود.
آمار اولیه کشته‌ها از حمله نظامی آمریکا به سوریه ۴ نظامی سوری در العشیرات جان باختند/ همزمان داعش عملیات خود در تدمر را آغاز کرد حمله آمریکا به پایگاه هوایی شعیرات حمص واکنشهای بسیاری را در پی داشته، اما مبرهن است که هدف واشنگتن از چنین حملاتی فقط خدمت به گروههای تروریستی به ویژه داعش است؛ چرا که این گروه از صبح امروز عملیات خود به سوی تدمر را آغاز کرده است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها