آغاز حمله نیروهای عراقی به ۳ منطقه شهر القائم استان الانبار فرمانده عملیات آزادسازی غرب الانبار از آغاز حمله نیروهای عراقی به ۳ منطقه شهر القائم استان الانبار خبر داد.
محمد بن سلمان: عربستان را به اسلام میانه‌رو باز می‌گردانم! ولیعهد عربستان سعودی در مصاحبه با گاردین با تأسی از گفتمان غربی گفت قصد دارد عربستان را به دوره اسلام میانه‌رو بازگرداند.
طی یک بیانیه رسمی اقلیم کردستان عراق نتیجه همه‌پرسی استقلال را تعلیق کرد دولت اقلیم کردستان طی بیانیه‌ای با تعلیق نتیحه همه پرسی، پیشنهاد آتش بس و برقراری مذاکره با بغداد را ارائه کرد.
آغاز رزمایش آمریکا، ژاپن و کره جنوبی با هدف تمرین رهگیری موشک‌های کره شمالی ارتشهای آمریکا، کره جنوبی و ژاپن رزمایش ۳ جانبه‌ای را با هدف مقابله با تهدیدات موشکی کره شمالی آغاز کرده‌اند.
نیروهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان دوباره درگیر شدند وزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرد که در حمله نیروهای ارمنستان به مواضع ارتش آذربایجان، یک سرباز این کشور جان باخته است.
تیلرسون: امیدواریم شرکت های اروپایی به تحریم‌های علیه ایران بپیوندند بعد از ظهر امروز (یکشنبه) «رکس تیلرسون» وزر خارجه آمریکا که در ریاض به سر می‌برد؛ در کنفرانس خبری مشترک با «عادل الجبیر» شرکت کرد.
۵سناریوی انتقال قدرت در عربستان سعودی چه هستند؟ یک پژوهشگر معروف آمریکایی با اشاره به شایعه نزدیک بودن کنار رفتن ملک سلمان از پادشاهی به نفع پسرش، پنج سناریو برای انتقال قدرت در عربستان را مورد بررسی قرار داد.
کرکوک همه چیز را عوض کرد؛ همه‌پرسی ۳ مهر در ۲۳ مهر به تاریخ پیوست/ ۲۰ روزی که برای بارزانی گران تمام شد عملیات آزادسازی کرکوک درحالی از سوی بغداد کلید زده شده که «مسعود بارزانی» هیچ گاه تصور نمی کرد، چنین تبعات کمرشکنی برای وی به همراه داشته باشد و از وی مهره ای سوخته بسازد.
رژیم صهیونیستی به مواضع ارتش سوریه در قنیطره حمله کرد ارتش رژیم صهیونیستی به بهانه شلیک خمپاره‌های سرگردان، مواضع ارتش سوریه در ریف قینطره را هدف حملات تویخانه‌ای خود قرار داد.
آمانو: راستی‌آزمایی آژانس در ایران بدون مشکل ادامه دارد مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز پنج‌شنبه گفت اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا، تأثیری بر روند نظارت بر برنامه هسته‌ای ایران نداشته است.
هیأتی از کردستان عراق به دیدار «آیت‌الله سیستانی» رفت هیأتی کردی متشکل از حزب التغییر (گوران) و حزب اتحادیه میهنی کردستان عراق برای دیدار و گفت‌وگو با آیت‌الله سیستانی عازم نجف اشرف شد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها