کدخبر : ۶۹۲۶                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶                         
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر:

طائفه گرائی و اختلافات مذهبی دوروی سکه تفرقه است/ استکبار جهانی از وحدت مسلمانان عصبانی می شود

مولوی عبدالصمد کریمزائی گفت: مسلمانان به دشمنانشان بنگرند که چگونه با وجود اختلافات فراوانی که دارند اما به جهت اهداف مشترکشان چطور بر حول یک محور گرد آمده اند.

به گزارش سنت نیوز؛ مولوی عبدالصمد کریمزائی امام جمعه اهل سنت ایرانشهر ضمن تبریک هفته وحدت ابراز داشت: در  قرآن مجید، سنت نبوی و سیره ائمه بر مقوله وحدت بسیار تاکید شده است.

وی افزود: عزت و شوکت اسلام و مسلمانان در دنیا و آخرت در سایه سار وحدت است؛ وحدتی که به معنای قدرت، شرافت و برپاکننده رعب و وحشت در دل دشمنان خدا و اسلام عزیز است.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر وحدت مسلمانان را خار چشم دشمنان دانست و گفت: علت این همه نفرت افکنی و دشمنی استکبار جهانی نسبت به مسلمانان متحد و قدرتمند نشدن آنهاست.

مولوی کریمزائی در ادامه ضمن توصیه به مسلمانان به حفظ اتحاد و همدلی خاطر نشان کرد: دشمن از همدلی شما می ترسد به همین منظور با ایجاد اختلافات قومی، طائفه ای و به وجود آوردن شکاف های مذهبی در صدد انشقاق امت اسلام است.

وی افزود: مسلمانان باید از مسائل کم اهمیت که موجب تفرقه می شود بپرهیزند و به دشمنان خودشان بنگرند که چگونه با وجود اختلافات فراوانی  که دارند اما به جهت اهداف مشترکشان چطور بر حول یک محور گرد آمده اند.

 

 

 

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۹۲۶
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها