کدخبر : ۶۹۰۷                          گروه خبری : اخبار                          تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ آیان ۱۳۹۶                         
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

برپایی راهپیمایی ۱۳ آبان در بیش از ۵۰ نقطه جمعیتی استان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: راهپیمایی ۱۳آبان در بیش از ۵۰نقطه جمعیتی استان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سنت نیوز؛ به نقل از عصرهامون، عباس صفدری در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل سالن کنفرانس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، افزود: از بیش از 50مسیر برگزاری راهپیمایی13آبان، تا شب گذشته 37مسیر قطعی شده است اما این راهپیمایی همزمان با تمام نقاط کشور در نقاط جمعیتی سیستان و بلوچستان برگزار می شود که برخی از آنها در هیچ جا اعلام نمی وشد و توسط رسانه ها نیز پوشش داده نمی شود.

وی ادامه داد: در این مراسم ملی، مدارس ، ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی، مراکز آموزش عالی، نیروهای نظامی و انتظامی حضور خواهند داشت و انزجار خود را از اقدامات استکبار جهانی و مزدوران شیطان بزرگ اعلام خواهند کرد.

وی شعار راهپیمایی 13آبان امسال را «غیرت انقلابی» عنوان کرد و برگزاری مسابقات پیامکی «پاسخ من به ترامپ» و «عکس سلفی من و 13آبان یهویی» را از دیگر برنامه های این مراسم ملی در استان برشمرد.

وی در خصوص مهمان کشوری نیز گفت: از دکتر مظفر عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حضور در این مراسم دعوت شده است اما احتمال دارد با توجه به تشکیل جلسه فوری در این مجمع در روز شنبه، این حضور میسر نشود.

وی در پاسخ به سوال عصرهامون در خصوص کلاسهای درس دانشگاه در روز 13آبان، بیان کرد: مصوبه ی در جلسه هماهنگی با مدیران دستگاه های مختلف به تصویب رسانده ایم تا کلاس های دوساعت اول جابجا شوند تا دانشجویان بتوانند در راهپیمایی حضور پیدا کنند.

وی خاطر نشان کرد: آمریکا در قریب به 4دهه ای که از عمر انقلاب اسلامی ما می گذرد، شیطنت های بسیاری را در کشور ایران انجام داده و این فعالیتها همچنان درحال افزایش می باشد و شرارت های استکبارجهانی هم اکنون به اوج خود رسیده است.

وی با اشاره به رئیس جمهور جدید آمریکا و سخنان سخیف او گفت: براساس گفته مقام معظم رهبری، سخنان ترامپ باعث شد تا چهره کریح آمریکا برای جهانیان آشکارتر شود.

 

اعلام مسیرهای راهپیمایی ۱۳ آبان درمیرجاوه

فرماندارمیرجاوه در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان برکات و دستاوردهای فراوانی را به همراه خواهد داشت و به دشمن این پیام را می دهد که نقشه ها و توطئه های آنان نتیجه بخش نبوده و همچنان مردم در خط مقدم دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی قرار دارند.

محمد میهنی با اشاره به اینکه 13 آبان متعلق به یک گروه خاص نیست ،افزود: اظهارات سخیف ترامپ باعث شد تا مردم نسبت به زورگویی‌های آمریکا نفرت بیشتری پیدا کنند و با انگیزه بیشتری در این راهپیماییی حضور یابند.

وی پیام حضور در راهپیمایی 13 آبان را استکبارستیزی عنوان و تاکید کرد:فرهنگ استکبارستیزی مردم ایران امروزه به یک فرهنگ و باور دینی و اعتقادی تبدیل شده و این فرهنگ نماد ایستادگی و مقاومت و فریاد حق‌طلبی مردم ایران است.

وی خاطرنشان کرد:راهپیمایی روز 13 آبان از ساعت 8 صبح روز شنبه از میدان شهدای شهرستان میرجاوه تا مدرسه شهید سمیه انجام می شود.

 

اعلام مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان درچابهار

غلامرضا آرامش در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران درخصوص اجرای مراسم راهپیمایی ۱۳آبان در چابهار، بیان کرد: راهپیمایی ساعت ۹ صبح از محل سه راه فردوسی آغاز می شود و در پایان تجمع در میدان شهدای تاسوعای حسینی خواهد بود.

جانشین شورای هماهنگی اداره تبلیغات چابهار ادامه داد: مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی متعلق به قشر و گروه خاصی نیست و آحاد مردم در این مراسم شرکت خواهند کرد.

غلامرضا آرامش گفت: بدون تردید مردم در روز ۱۳ آبان پاسخ دندان شکنی را به اظهارات سخیف ترامپ رییس جمهور آمریکا خواهند داد و نشان می دهند که شعار مرگ بر آمریکا هیچگاه از ادبیات سیاسی ملت ایران حذف شدنی نیست.

وی افزود: در طی جلسه برگزار شده درخصوص ادارات و ارگانهای فرهنگی شهرستان تعهداتی انجام شد تا نسبت به برگزاری راهپیمایی کلیه همکاری لازم صورت پذیرد.

آرامش خاطر نشان کرد: به آتش کشیدن نمادهای استکبار و پرچم آمریکا و اسرائیل، اجرای سرود جمهوری اسلامی و سخنرانی امام جمعه شهرستان چابهار و قرائت قطعنامه پایانی از برنامه های پیش بینی شده در روز راهپیمایی 13 آبان در چابهار است.

 

اعلام مسیر های راهپیمایی در سراوان و سیب و سوران

حجت الاسلام و المسلمین نیری رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سراوان گفت: راهپیمایی ساعت 8 و 30 دقیقه صبح روز شنبه از میدان شهدای گمنام ( مسجد جامع علی ابن ابیطالب (ع) آغاز می شود.

 وی افزود: تظاهر کنندگان پس از پیمودن خیابان امام خمینی (ره) در مجموعه ورزشی شهید مولوی فیض محمد حسین بر تجمع خواهند کرد.

عبدالصمد عیسی زاده فرماندار شهرستان سیب و سوران به خبرنگار شستون گفت: راهپیمایی از ساعت 8 صبح روز شنبه از میدان امام خمینی (ره) مقابل بانک ملی آغاز می شود.

وی ادامه داد: تظاهر کنندگان پس از طی کردن مسیر های معین سرانجام در هنرستان امام خمینی (ره) تجمع خواهند کرد.

فرماندار سیب و سوران اضافه کرد: راهیپمایی در شهر هیدوچ از ساعت 9 صبح از میدان آزادی آغاز و تا میدان شهرداری ادامه دارد و سپس تظاهر کنندگان در زمین چمن مصنوعی ورزش شهرداری هیدوچ تجمع خواهند کرد.

 عبدالحکیم شهمیری بخشدار جالق در ادامه افزود: راهپیمایی 13 آبان ساعت 8 و 30 دقیقه صبح از مقابل فلکه قدس (روبه روی بخشدار) آغاز و حضار پس از طی کردن امتداد خیابان امام خمینی (ره)، در میدان انقلاب تجمع خواهند کرد.

 

راهپیمایی ۱۳ آبان در ۶ نقطه شهرستان دلگان برگزار می شود

راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار در 6 نقطه شهری و روستایی شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

راهپیمایی یوم الله 13 آبان امسال از ساعت 8 صبح در دلگان از چهار راه بسیج تا میدان امام حسین (ع) این شهر برگزار خواهد شد.

همچنین راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار در دهستان هودیان دلگان از ساعت 8 صبح از مدرسه شهید علی اکبر رخشانی تا مسجد مرکزی این دهستان و در روستای چاهکیچی این شهرستان در دبیرستان پسرانه این روستا از ساعت 8 صبح برگزار می شود.

در مرکز بخش جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان از ساعت 8 صبح از مقابل بخشداری تا میدان امام حسین (ع)،در روستای اسفند جلگه از ساعت 8 صبح از مقابل دبیرستان یادگار امام تا حوزه بسیج ولایت و در روستای آذرآباد جلگه چاه هاشم از ساعت 8 صبح از مقابل مدرسه چهارده معصوم (ع) تا مسجد امام موسی بن جعفر (ع) برگزار خواهد شد.

 

برگزاری راهپیمایی یوم الله 13 آبان در مناطق مختلف منطقه سیستان

امیر فرزادی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند؛ در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند بیان داشت: مراسم راهپیمایی 13آبان روز ملی مبارزه با استکبارجهانی راس ساعت 9صبح ازمیدان امام علی(ع) به طرف مزارشهدای گمنام برگزارمی شود.

وی افزود: همچنین این مراسم دربخش قرقری ساعت هشت صبح انجام می گیرد، حضورامت حزب الله دراین همایش ضد آمریکایی وضداستکباری مانند همه مناسبتهای دینی وملی می تواند سند وحدت امت اسلامی باشد.

حجت الاسلام صادق اسدی مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هامون  نیز در این خصوص گفت: راهپیمایی ضد استکباری روز 13 آبان در شهر علی اکبر راس ساعت 9 صبح از مسجد جامع تا مزار شهدای گمنام برگزار می شود.

وی ادامه داد: در شهر محمد آباد شهرستان هامون نیز این مراسم ساعت 9 و 30 دقیقه از اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هامون تا مسجد علی بن ابی طالب برگزار می شود.

حجت الاسلام حمیدرضا جامعی مسئول اداره تبلیغات شهرستان زهک نیز به خبرنگار ندای هیرمند گفت: راهپیمایی یوم الله 13 آبان در شهرستان زهک از میدان قدس تا مصلی الغدیر راس ساعت 9 صبح برگزار می شود.

وی افزود: حضور همه ی اقشار مختلف جامعه در این راهپیمایی می تواند، مشت محکمی بر یاوه گویی های اخیر رئیس جمهور آمریکا و رژیم صهیونیستی باشد.

 

مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان در راسک اعلام شد

مسؤول تبلیغات اسلامی شهرستان سرباز مسیر راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در راسک را اعلام کرد.

حجت‌الاسلام بامری، مسؤول تبلیغات اسلامی شهرستان سرباز در گفت‌وگو با خبرنگار پاپایا،، اظهار داشت: راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان سرباز ساعت ۹ صبح از ابتدای خیابان معلم راسک آغاز و در مقابل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر به پایان می‌رسد.

 

راهپیمایی 13 آبان پرشورتر از هرسال در ایرانشهر برگزار می شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ایرانشهر گفت: راهپیمایی 13 آبان پرشورتر از هر سال در ایرانشهر و بخش های بزمان و بمپور برگزار می شود.

مهرالله محمود زاده در گفت و گو با خبرنگار پهره در  این زمینه اظهار داشت: مردم ولایی شهرستان ایرانشهر با حضور باشکوه و گسترده خود در راهپیمایی 13 آبان امسال، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می کوبند.

وی  مسیرهای راهپیمایی در ایرانشهر، بزمان و بمپور را به این ترتیب اعلام کرد: مسیر راهپیمایی در شهر ایرانشهر از محل فرمانداری شهرستان راس ساعت 8:30 به سمت خیابان طالقانی مسجد آلرسول، بزمان ساعت 8 صبح از میدان شهدا تا مسجد جامع و بمپور ساعت 8 صبح از پارک شهدای گمنام تا پارک شهید حسین فهمیده است.

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۹۰۷
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها