کدخبر : ۶۸۴۶                          گروه خبری : اخبار                          تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آیان ۱۳۹۶                         
امام جمعه شهرستان سراوان:

بستر سازی ظهور در سایه افزایش معرفت درونی/مهدویت به فرقه خاصی تعلق ندارد

امام جمعه شهرستان سراوان گفت: مهدویت به فرقه خاصی در دنیا تعلق ندارد و همه به وجود و ظهور امام زمان (ع) اعتقاد دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سنت نیوز؛ به نقل از شستون،حجت الاسلام و المسلمین بامری با بیان اینکه افراد باید شایستگی های یک فرد منتظر را برای ظهور امام زمان (ع) ایجاد کنند، گفت:  قبل از ظهور مهدی موعود (ع) باید بستر مناسبی در جامعه ایجاد شود.

 
وی ترویج فرهنگ مهدویت در جامعه را از اهداف بنیاد مهدویت عنوان کرد و افزود:  مهدویت به فرقه خاصی در دنیا تعلق ندارد و همه به وجود و ظهور امام زمان (ع) اعتقاد دارند.
 
امام جمعه سراوان با اشاره به اینکه همه مسلمانان باید با فرهنگ مهدویت زندگی کنند و قبل از انتظار، اندیشه افراد قرب الهی باشد، اظهار داشت: جوانان پاک سرشت در مسیر مهدویت گام بر می دارند و در کشورهای اسلامی مقابل استکبار و ظالمان می ایستند.
 
حجت الاسلام و المسلمین بامری در ادامه خاطر نشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی ایران و بنیاد مهدویت نباید در جامعه کسی وجود داشته که ذهنش خالی از ظهور امام زمان (ع) باشد.
 
وی استمرار حکومت پیامبر اکرم (ص)، بر طرف شدن اختلافات فقهی و مذهبی در بعد کلامی و مذهبی، اجرای واقعی احکام اسلامی، از بین رفتن مرزبندی درونی و بیرونی و رضایت اهل زمین و آسمان را از ویژگی های نهضت امام زمان (ع) عنوان کرد و اذعان داشت: با معرفت درونی زمینه ظهور امام عصر (عج) فراهم می شود.
 
امام جمعه شهرستان سراوان پیشرفت تکنولوژی را از مهم ترین بسترهای ظهور دانست و تصریح کرد: با وحدت شیعه و سنی می توان فرهنگ مهدویت را در شهرستان سراوان رواج داد.
انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۸۴۶
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها