کدخبر : ۶۸۳۸                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آیان ۱۳۹۶                         
فعال فرهنگی اهل سنت:

وقتی مردم آمریکا به ترامپ اعتماد ندارند ما چطور می توانیم اعتماد کنیم؟/ آمریکایی ها فقط در صورت تبعیت محض از ایشان راضی می شوند

مولوی عبد الرحیم رئیسی: نه تنها دوستان اروپایی آمریکا متضرران از اعتماد به آمریکایی ها شده اند بلکه هم پیمانان مسلمانش هم از رفاقت با آمریکایی ها خسارت دیده اند.

به گزارش سنت نیوز؛ مولوی عبد الرحیم رییسی فعال فرهنگی اهل سنت در خصوص دل بستگی برخی عناصر و جریانات سیاسی به غرب ابراز داشت: همانطور که در کلام مبین خداوند آمده است دشمن هیچگاه ازما راضی و خشنود نمی شود مگر اینکه تابع و مطیعش گردیم.

وی در ادامه افزود: غربی ها به خودشان هم رحم نی کنند تا آنجا که اروپایی ها که تقریبا در قاره ای امن زندگی می کردند امروزه به جهت خیانت های آمریکا دچار خطر و ناامنی شده اند.

فعال فرهنگی اهل سنت ادامه داد: نه تنها دوستان اروپایی آمریکا متضرران از اعتماد به آمریکایی ها شده اند بلکه هم پیمانان مسلمانش هم از رفاقت با آمریکایی ها خسارت دیده اند.

مولوی رییسی در ادامه با اشاره به جنون سیاسی دونالد ترامپ افزود: وقتی ملت آمریکا به عنوان نماد غرب معترف اند که رییس جمهورشان یک دیوانه افسار گسیخته است بسیار مایه خجالت است که عده ای بخواهد به دنبال راه چاره برای ارتباط گیری با غرب بگردند.

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۸۳۸
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها