کدخبر : ۶۵۱۶                          گروه خبری : اخبار                          تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶                         
وصیت نامه شهید؛

شهیدی که دغدغه اش پیشرفت و گسترش اسلام بود

وصیت نامه شهید بهمن پیکانی ثانی به همراه دستخط آن شهید بزرگوار جهت مطالعه در سایت قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سنت نیوز؛ به نقل از ندای هیرمند؛ شهید بهمن پیکانی ثانی فرزند محمدعلی در دهم بهمن سال 1348 در شهرستان زابل چشم به جهان گشود؛ او تحصیلات خود را تا پایان سوم متوسطه ادامه می دهد و پس از آن به عنوان بسیجی برای خدمت به کشور وارد جبهه می شود این شهید بزرگوار در چهارم اردیبهشت 1367 در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به بدن مطهرش به مقام والای شهادت نائل می آید.

در ادامه وصیت نامه این شهید بزرکوار را می خوانیم:

خداوندا در موقعیتی واقع شده ام که این جبهه آزمایشی بسیار مناسب است و امیدوارم موفق شوم و عاقبت با سعادتی در انتظارم باشد.

در زمانی واقع شده ایم که اسلام مورد تاخت و تاز ابر قدرت ها واقع شده است و این انقلاب که به رهبری حسن زمانه خمینی کبیر جان گرفته روز به روز در حال رشد است هر بار از جهاتی مورد تاخت و تاز قرار می گیرد تا بلکه بدین طریق بتوان مسیرش را که از صراط مستقیم شروع به انحرافی در جهت منافعشان برگردانند.

اما چه خیال پوچی چون خدای متعال تکیه گاه و پشتیبان می باشد چه مزدوران فریب خورده ای داخل و چه عمال وحشت زده خارجی در صدد نابودی انقلاب می باشد که یقین می دانم هیچگاه موفق نخواهند شد زیرا قرآن هادی ماست و امام عصر (عج) ناجی انسان های همیشه با هم و همگام است پس هیچگونه هراسی در دل نداریم.

خداوندا مرا در یاری نمودن در اسلام عزیز کمک کن تا دین خویش را ادا کنم خداوندا تو میدانی که من بسیار ضعیفتر از آنم که بتوانم خدمتی به اسلام بنامیم لیکن جسمی ناتوان در اختیار دارم که البته در اختیار توست و آن را در راه تو ای پروردگار بزرگ و دادگر قربانی خواهم کرد پس مرا در کارهایم موفق بدار.

از پدر و مادر می خواهم که صبر داشته باشند و مبادا از شهادتم ناراحت شوند نماز بدهکارم برایم بخوانید روزه هیمن سال را هم بدهکارم برایم بگیرید هر چه وسایل دارم در اختیار پدرم قرار دهید که هر کار می خواهد با آنان بکند.

 

 

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۵۱۶
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلید واژه ها : وصیت | زابل | شهید |
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها