کدخبر : ۵۰۰۹                          گروه خبری : اخبار                          تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵                         
برنامه‌‌ جدید رسانه‌های غرب برای ارائه‌ی تصویری سیاه از جامعه‌ی ایرانی؛

درخواست بی‌بی‌سی از کاربران ایرانی/ انگلیسی‌ها چه اهدافی را دنبال می‌کنند؟

بی‌بی‌سی کارتن‌خواب‌های کشورهایی همچون آمریکا و انگلیس را رها کرده و به دنبال بزرگ‌نمایی اندک کارتن‌خواب‌های ایرانی است تا بدین گونه وضعیت ایران را سیاه جلوه دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سنت نیوز؛ به نقل از آناج، رسانه‌ها قدرت عجیبی دارند و اگر تعداد مخاطبان آن‌ها زیاد باشند، مثل آب خوردن می‌توانند با تحریف مسایل، جریان‌سازی کنند و در راستای تحقق برخی اهداف قدم بردارند. آن‌هایی که اهلِ خبرخوانی و پیگیر مسایل بین‌المللی هستند، نام بی‌بی‌سی فارسی را شنیده‌اند و اکثرِ آن‌ها نیز با رویکرد ضدایرانی این رسانه انگلیسی آشنا هستند.

بی‌بی‌سی همان رسانه‌ای است که در سال 88 تبدیل به تریبون آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و سایر کشورهای مستکبر شده بود و به فتنه‌گران می‌گفت برای رسیدن به هدف‌هایشان باید چه کارهایی را انجام دهند. در بزرگ‌نمایی مسایل و پوشش منفی اخبار نیز کم نگذاشت و تا می‌توانست بر آتش تفرقه، بنزین ریخت تا آن را شعله‌ور نماید.

آنوقت همین رسانه چند ماه قبل در برابر اعتراضات گسترده آمریکایی‌ها به نتایج انتخابات سکوت کرد و بعد از آنکه مورد تمسخر ایرانی‌ها قرار گرفت، اخباری کوتاه از اعتراضات هواداران کلینتون نشر داد و بعد از آن، با انتشار مطلبی تاسف‌بار به اعتراض‌کنندگان راهکارهای پذیرش نتایج انتخابات را ارائه و از آنان خواست برای آرام شدن بایکدیگر رابطه جنسی برقرار نمایند!

حالا همین رسانه که در برابر آمارهای فقر، بیکاری و آزارهای جنسی رخداده در کشورهای غربی سکوت اختیار کرده و درصدد ایجاد یک ایپدمی برای سیاه‌نمایی از جامعه‌ی ایرانی می‌باشد. بی‌بی‌سی فارسی اخیراً با انتشار مطالبی از کاربران خواسته است، چنانچه در خیابان کارتن‌خوابی را مشاهده کردند، عکس او را برای آن‌ها بفرستند و یا اگر فردی را می‌شناسند که مورد آزار جنسی قرار گرفته است، صحبت‌های او را برای نشر در اختیار بی‌بی‌سی قرار دهند.

بی‌سی‌سی همچون گذشته روالِ ایجاد جدایی بین مردم و مسئولین را در پیش گرفته است و با این کارها می‌خواهد چهره‌ای فلاکت‌زده از ایران به نمایش بگذارد، غافل از آنکه تعداد کارتن‌خواب‌های آمریکا از ایران بیشتر است و تعرض جنسی به افراد در کشورهای غرب بیداد می‌کند.

بی‌بی‌سی اگر به دنبال مبارزه با فساد جنسی است، ابتدا باید این مبارزه را از درون مجموعه خود آغاز کند چراکه همین چند وقت قبل، اسناد تجاوز مدیران این شبکه به کارمندان و مجریان فاش شد.

بازی کردن در زمین دشمن و انجام آنچه که معاندان نظام می‌خواهند قطعاً نه تنها خیری برای ایران ندارد بلکه آسیب‌های جبران‌ناپذیری را نیز به همراه دارد. دیگر همه می‌دانند که بی‌بی‌سی عروسک خیمه شب‌بازی بیگانگان است و دلش به حال این مردم نمی‌سوزد.

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۵۰۰۹
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها