رهبر معظم انقلاب در جمع دانش‌آموزان و دانشجویان: آمریکا حتی به امثال مصدق هم راضی نیست/ ️آمریکا با ملت ایران دشمن است، نه با رهبر و دولت جمهوری اسلامی رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان فرمودند: شما جوانان می‌توانید بر ترفند دشمن فائق بیایید و این کشور را به آن نقطه‌ مطلوب آرمان‌های اسلامی و انقلابی برسانید.
با امضای طوماری صورت گرفت تقاضانامه دانشجویان خارج از کشور خطاب به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمعی از دانشجویان خارج از کشور نامه ای را برای تسهیل مقررات مرتبط با مشمولان قانون خدمت وظیفه عمومی، خطاب به ستاد کل نیروهای مسلح ارسال کردند.
توزیع گسترده قرص در بین دانشجوبان سیستان و بلوچستان+توضیح مسئولان میزان قابل توجهی قرص ویتامین D۳در بین دانشجویان درحال تحصیل دانشگاه های سیستان و بلوچستان در دست توزیع قرار گرفته که این موضوع باعث نگرانی برخی از دانشجویان شده است.
فرمانده سپاه سلمان: فعالیت جهادی دانشجویان جهادگر مورد تایید رهبر انقلاب است/ مقام معظم رهبری توجه ویژه ای برای رفع مشکلات استان دارند فرمانده سپاه سلمان گفت: یکی از کارهای که مورد تایید امام خامنه ایی است کار گروه های جهادی و هجرت است و هیچ چیز بالاتر از این نمی تواند خستگی را از تن شما خارج کند.
تجمع دانشجویان در اعتراض به حضور جاسوس اطلاعاتی در دانشگاه فردوسی+ تصویر دانشجویان مومن و انقلابی دانشگاه فردوسی مشهد ظهر امروز در اعتراض به سفر سفیر کشور فرانسه در ایران به مشهد تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.
گزارش/ دلایل بی‌اعتنایی دولت روحانی به اعتراضات دانشجویان چیست؟/ ماست مالی به سبک «اعتماد» دانشجویان معترض با حرف‌های فرهادی قانع نشدند و اعتراضات همچنان ادامه دارد. با این شرایط فرهادی باید خود را برای پاسخگویی در مجلس آماده کند.
گزارش/ شهریه‌های ثابتی که با شیب ملایم گران می‌شوند!/ کسی به داد دانشجویان می‌رسد؟ مسئولان دانشگاه پیام نور می‌گویند مگر قرار است هر کس اعتراضی می‌کند ما پاسخگوی آن باشیم؟ نامه نوشتند یا کمپین تشکیل دادند، خب بدهند!
سردار فضلی در جمع خبرنگاران: دانشجویان تکلیف سنگین تر از سایرین دارند/ الگوی مقاومت در دنیا جواب داده است جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که مقام معظم رهبری دانشجویان را افسران جنگ نرم خطاب کرده اند، گفت: این امر تکلیف دانشجویان را سنگین تر از سایرین می کند.
گودرزی در جمع هزار نفری دانشجویان: ۶۳ سال جنایت آمریکا را در دانشگاه‌ها مطرح کنید/ معضلات امروز کشور حاصل مدل توسعه غیرانقلابی است مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: در بردهای اطلاع‌رسانی دانشگاه‌هایتان ۶۳ سال جنایت آمریکا علیه ملت ایران را، از کودتای ۲۸ مرداد تاکنون و اینکه جرم ملت ایران برای تحریم چیست، مطرح کنید.
اعتراض دانشجویان دانشگاه فنی انقلاب به وضعیت خوابگاه‌ها؛ دانشجوی شهرستانی با کدام درآمد ۸۸۰ هزار تومان اجاره خوابگاه بدهد؟ دانشجوی کارشناسی دانشگاه فنی انقلاب اسلامی با اشاره به وضعیت نامناسب خوابگاه‌های این دانشگاه گفت: متاسفانه دانشگاه انقلاب اسلامی با وجود اینکه یک دانشگاه سراسری است اما به دانشجویان ورودی ۹۴ خوابگاه ...