مدرس حوزه علمیه مکی؛ جهان اسلام در حسرت وحدت عملیست/ بعد از انقلاب وحدت در کشور وضعیت مطلوبی دارد شیخ الاسلام عبد المجید شه بخش گفت: دشمنان اسلام با تشکیل اتحادیه های مختلف و مبادلات مالی نزدیک از وحدت بهره بیشتری برده اند.
رضایی در دیدار با آیت الله اعرافی: دشمنان اسلام از بیان اندیشه اسلام در دنیا به وحشت افتاده‌اند دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان اسلام از بیان اندیشه اسلام در دنیا به وحشت افتاده‌اند و اکنون روحیه گفت‌وگو و مجاهدت علمی روحانیت شیعه، می‌تواند پیشگامی خودش را در جهان نشان دهد.
امام جمعه اهل سنت نگور: از الطاف خدا به اهل سنت محبت علی بوده است/ مدعیان امروز اسلام به جای برادر کشی بروند بیت المقدس را آزاد کنند/ دوستان خدا با تمام قدرت در مقابل ایادی کفر و استکبار ظاهر شوند مولوی عبدالرحمان عارفی گفت: این سنت نبوی و عملکرد سلف صالح امت بوده است که دشمنان خدا را به چالش می کشاند؛ مدعیان امروز اسلام مداری اگر می توانند به سنت نبوی عمل کرده و دشمنان اسلام را خشمگین کنند.
نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان: وحدت تاکتیکی با متن آیات و روایات سازگاری ندارد / دشمنان را بشناسیم تا به اتحاد امت اسلام لطمه ای نخورد آیت الله سلیمانی گفت: وحدت و اتحاد بین انسان ها به جهت تعالی و رفعت جایگاهی که نزد خداوند دارند بسیار والاتر از وحدت حیوانات است.
به مناسبت هفته وحدت؛ كليد واژه وحدت حافظ اقتدار و يكپارچكي جامعه اسلاميست/ وحدت مبناي قرآني دارد هفته وحدت و ولادت نبي مكرم اسلام(ص) يادآور عظمت ايشان به عنوان پيامبري كه تمام تلاشش معطوف به مقوله وحدت و يكپارچكي مسلمانان بود می باشد.
فرماندار ميرجاوه: هفته وحدت در سطح جهاني توجهات را به اسلام جلب مي كند/نام گذاری هفته وحدت تدبیری برای جلوگيري از اختلاف افكني، تفرقه و نفوذ دشمنان اسلام بود در هفته وحدت شاهد برنامه هايي منسجم با حضور حداكثري مسلمانان با مذاهب و اقوام مختلف هستيم كه اين حضور پرشور حاكي از اتحاد امت اسلامي در جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
۱