روحانی در جلسه هیات دولت: بنای دولت اجرای سالم و قانونی انتخابات با همکاری همه نهادهای ذی‌ربط است/ وحدت مسلمانان از ضرورت‌هاست رییس جمهوری با تبریک ولادت با سعادت حضرت ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی(ص) به عموم مسلمانان و بزرگداشت هفته وحدت که مبتکر آن جمهوری اسلامی ایران بوده است، وحدت مسلمانان را از ضرورت های مهم امروز و خصوصا ...
عالم اهل سنت زاهدان؛ وحدت حقیقی را از قرآن استنباط کنیم/مفهوم وحدت يكسان پنداشتن مسلمين و احترام گذاشتن به عقاید يكديگرست مولوي اسماعيل گرگيچي: مسلمانان همه اعضاء يك جامعه واحده هستند و اگر مسلماني آسيب ببيند مانند اين است كه كل مسلمين آسيب ديده اند، به همين دليل مسلمانان بايد وحدت خود را حفظ نموده تا باعث اقتدار امت ...
مدیر حوزه هاي علميه تشيع استان سيستان و بلوچستان: وحدت مبناي قرآني دارد/ وحدت يك ضرورت عقلي،عرفي و شرعي می باشد حجت الاسلام و المسلمين محمد باقري: هفته وحدت و ولادت نبي مكرم اسلام(ص) يادآور عظمت ايشان به عنوان پيامبري كه تمام تلاشش معطوف به مقوله وحدت و يكپارچكي مسلمانان بود می باشد.
فرماندار ميرجاوه: هفته وحدت در سطح جهاني توجهات را به اسلام جلب مي كند/نام گذاری هفته وحدت تدبیری برای جلوگيري از اختلاف افكني، تفرقه و نفوذ دشمنان اسلام بود در هفته وحدت شاهد برنامه هايي منسجم با حضور حداكثري مسلمانان با مذاهب و اقوام مختلف هستيم كه اين حضور پرشور حاكي از اتحاد امت اسلامي در جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
امام جمعه مسكوتان: وحدت به معناي يكي شدن مذاهب اسلامي نيست/كليد واژه وحدت حافظ اقتدار و يكپارچكي جامعه اسلاميست مولوی عبدالستار قاضي زاده: امت اسلامي براي حفظ اقتدار و يكپارچكي، مي بايست وحدت خود را حفظ و از تفرقه و اختلاف كه چيزي جز ضرر و تضعيف قدرت حكومت اسلامي در پي ندارد دوري گزينند.
امام جمعه شهرستان زابل: گوش دادن به فرمایشات مقام معظم رهبری، عامل وحدت بین مسلمانان است/ برای بهبود وحدت بر روي نقاط مشترك تمركز کرده و به مقدسات يكديگر احترام بگذاريم حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا: وحدت همان چيزيست كه باعث اقتدار ما در برابر دشمنان اسلام مي شود و دشمنان از وحدت بين مسلمانان بسيار هراسان و بیمناک می باشند
عالم دینی اهل سنت زاهدان: اگرعلماء دينی و پیشوایان مذهبی به مقدسات يكديگر احترام بگذارند دشمنان هرگز نخواهند توانست كه بين شيعه و سني اختلاف بيندازند/یهودیت و مسیحیت اختلاف ها را کنار گذاشته بر علیه اسلام و بشریت متحد شدند مولوي عبدالمجيد شه بخش: هدف از برگزاري همايشات و برنامه هايي به مناسب هفته وحدت كه از سوي بزرگان دینی و مسئولان کشوری و استانی ، بیان میزان اهميت اين مبحث وغافل نشدن از ثمرات وحدت و اخوت اسلامی است.
وزیر کشور در همایش هفته وحدت؛ با وحدت و یکدلی و راهنمایی های مقام معظم رهبری اجازه نخواهیم داد استکبار جهانی ایران اسلامی را زیر سوال ببرد علیرضا رحمانی فضلی: استان سیستان و بلوچستان نماد وحدت امت اسلامی و این وحدت عامل اقتدار جمهوری اسلامی است.
به مناسبت هفته وحدت؛ پوستر/ محور وحدت به مناسبت آغازین روز هفته وحدت پوستر «محور وحدت» به ساحت نورانی نبی مکرم اسلام (ص)تقدیم می گردد.