امام جمعه اهل سنت کنارک: لازمه مقاومت در برابر مشکلات و نفوذ دشمن اتحاد است مولوی عبدالملک ملکی‌پور: بسیجیان یاوران همیشه در صحنه انقلاب هستند.
مدیر حوزه علمیه امام صادق علیه السلام زابل؛ بسیج ظرفیت های ناشناخته زیادی دارد حجه الاسلام اکرامی گفت: بسیج بهترین پشتوانه ی علمی،فرهنگی ودفاعی برای آینده نظام مقدس الهی است.
سردار غیب‌پرور: یکی از وظایف اصلی بسیج کمک به کارآمدکردن جامعه است رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خدمت صادقانه به مردم و کمک به کارآمد شدن جوانان یکی از وظایف اصلی بسیج است.
سردار غیب پرور در همایش فرماندهان بسیج صدا و سیما: بی‌هیاهو کار کردن یکی از شاخصه‌های مهم بسیج است رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: : یکی از شاخصه‌های مهم بسیج بی‌هیاهو کار کردن است لذا این افراد باید به عنوان الگو به جامعه معرفی شوند چون از همین افراد است که یکی شهید حججی می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان: انتخاب شعار سال تأکیدی بر ناکارایی دولت در اقتصاد است/ مردم از مسئولین، بسیج امکانات کشور را برای تولید و اشتغال مطالبه کنند امام جمعه زاهدان گفت:اگر بنا باشد کشور را با سایر کشورها مقایسه کنیم در حوزه نفت و گاز جایگاه اول را داریم.
سردار غیب پرور: مخالف گزارش نویسی‌های بیهوده هستم/ بسیجیان در مسائل معیشتی فریادرس مردم باشند رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رویکرد دیگر ما پرهیز از گزارش نویسی هایی است که با تفکر بسیجی هم خوانی نداشته و بنده مخالف گزارش نویسی های بیهوده هستم.
سردار غیب پرور: پیام انقلاب امام مدیریت جامعه به وسیله دین و اعتقادات است رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پیام انقلاب امام این بود که در حقیقت خدا، دین و اعتقادات می تواند جامعه را مدیریت کند و در پرتوی دین و خداست که می توان حاکمیت ساخت.
سردار غیب پرور: مهمترین ماموریت بسیج کادرسازی است سردار غیب پرور گفت: بسیج مأموریت های مختلفی به عهده دارد اما مهمترین مأموریت بسیج کادر سازی برای انقلاب اسلامی است.
وزیر ارشاد: گفتمان فرهنگی در دایره نظام، متعلق به مقام معظم رهبری است/ بسیج وابسته به هیچ ارگانی نیست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بسیج متعلق به همه ملت ایران است و وابسته به هیچ ارگان، حزب، نهاد و یا جریان خاصی نیست.
مسئول گروه جهادی شهید مولوی جنگی زهی: بسیج کمک یار دولت در رفع محرومیت زدایی است/گروه های جهادی نمادی از وحدت شیعه و سنی هستند مسئول گروه جهادی مولوی شهید جنگی زهی گفت: بسیج بهترین کمک دولت در امر محرومیت زدایی جامعه است و هیچ فرد و گروهی نمی تواند این موضوع را انکار کند.