گفت‌وگو خواندنی با پدر شهید محسن حججی/ گوسفند نذر کردیم داعش او را شهید کند و بیش از این شکنجه نشود! پدر شهید محسن حججی در نمایشگاه مطبوعات، در خصوص احساس خانواده شهید موقع اسارت و شهادت او توضیح داد. توضیحاتی که همچنان مخاطب را متاثر می‌کند.
جوان ترین شهید مدافع حرم چه کسی بود؟ شهید سید مصطفی موسوی، آبان سال ۱۳۹۴ در سن ۲۰ سالگی، در شهر حلب سوریه به شهادت رسید.
به مناسبت سالگرد شهادت آیت‌الله اشرفی اصفهانی روایتی از زندگی و زمانه یک امام‌جمعه دوست‌داشتنی/ به یاد پیرمرد مجاهد هر وقت به دیدار امام می‌رفت، امام خیلی به او تفقد می‌کرد و بعد می‌گفت:«هر وقت آقای اشرفی اصفهانی را می بینم، به یاد خدا می افتم.»
عکاس مدافع حرم نُجَباء در سوریه آسمانی شد +تصویر رزمنده شهید «عبدالکریم الزبیدی» عکاس جنگی واحد اعلام الحربی مقاومت اسلامی نُجَباء در دفاع از حرم حضرت زینب(س) آسمانی شد.
شهادت یک جوان بحرینی به ضرب گلوله نیروهای دولتی منابع بحرینی از شهادت یک جوان در منطقه النویدرات به ضربه گلوله نیروهای امنیتی این کشور خبر دادند.
به مناسبت سالگرد انفجار اتوبوس سپاه؛ روایتی از شهادت شهید فهمیده استان و ۱۲ شهید حادثه تروریستی بلوار ثارالله زاهدان بهمن ماه ۸۵ در یک اقدام تروریستی ۱۲ تن از کارکنان سپاه پاسداران زاهدان با انفجار اتوبوسی در بلوار ثارالله این شهرستان به شهادت رسیدند.
فرمانده انتظامی دلگان: حمله افراد مسلح به خودروی نیروی انتظامی/ یک سرباز به شهادت رسید فرمانده انتظامی دلگان از حمله افراد مسلح به خوردوی نیروی انتظامی و شهادت یک سرباز وظیفه خبر داد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین: شهید خزایی چهره پلید استکبارجهانی را به دنیا نشان داد/ آزادی حلب مدیون فداکاری شهداست مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین در منزل خانواده شهید خزایی( شهید مدافع اسلام) گفت: توفیق شهید خزایی افشاگری از چهره پلید جنایتکاران و استکبار جهانی بود.‍
شهادت ۴ یمنی در تازه‌ترین حملات عربستان در پی تازه‌ترین حملات رژیم سعودی، شمار دیگری از شهروندان یمنی به شهادت رسیده و یا زخمی شدند.
واکنش سخنگوی وزارت خارجه به خبر شهادت ۴ ایرانی در کرکوک سخنگوی وزارت امور خارجه حمله انتحاری تروریست‌های داعش به یک مرکز تولید برق در نزدیکی کرکوک عراق که منجر به شهادت و زخمی شدن چندین نفر از جمله چند تکنیسین ایرانی شد را به شدت محکوم کرد.