روحانی در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب:‏ بیانات راهگشای حضرتعالی مایه دلگرمی خادمان ملت شد/ نخستین جلسه ‏دولت به تقسیم کار برای جهش در تولید اختصاص می‌یابد روحانی ‏گفت: نخستین جلسه ‏دولت در سال جدید، به تقسیم کار ملی برای جهش در تولید داخلی و ‏افزایش اشتغال اختصاص خواهد ‏یافت و گزارش پیشرفت کار به طور منظم به اطلاع مردم ‏عزیز و رهبری معظم خواهد رسید.‏
نامه توکلی به جهانگیری: وزیر میلیاردر ویژه‌خوار را عزل کنید دیده‌بان شفافیت و عدالت طی نامه ای به معاون اول رئیس جمهور، خواستار عزل وزیر صنعت، معدن و تجارت شده است.
نامه ۳۷ اندیشمند آمریکایی به ترامپ/ توافق هسته‌ای با ایران را لغو نکن ۳۷ نفر از افراد برجسته آمریکایی در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور منتخب آمریکا از وی خواستند تا پس از روی کار آمدن در کاخ سفید توافق برجام را لغو نکند.
نامه علیرضا زاکانی به روحانی در مورد لغو سخنرانی اش در مشهد: دولت از بیان کدام حقیقت در کلام این حقیر هراس دارد/مبارزه با مفسدان و در میان گذاشتن فساد آنان با مردم و نخبگان چه ضرری را متوجه دولت می کند زاکانی نوشت:لغو سه سخنرانی اینجانب در مشهد مقدس از سوی عوامل دولتی، هیچ پیامی جز این ندارد که کسانی در این کشور، تمایل به ایجاد یک جامعه تک صدایی دارند، جامعه ای که در آن، حامیان جریان سیاسی حاکم بر ...
در نامه‌ای خطاب به خدایی؛ دانشجویان صنعت نفت خواستار ورود سازمان سنجش به بی‌عدالتی زنگنه شدند دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان سنجش، خواستار شدند که سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان یک سازمان حقوقی که با همکاری وزارت نفت اقدام به ایجاد انگیزش و پذیرش ...
نامه ۷۵ دیپلمات آمریکایی به اوباما درباره ایران با گذشت یک سال از توافق هسته‌ای ایران، گروهی از سیاستمداران، دیپلمات‌ها و فرماندهان نظامی و شخصیت‌های دانشگاهی با ارسال نامه‌ای برای رئیس جمهور آمریکا خواستار روابط نزدیکتر ایالات متحده با ایران شدند.
پاسخ احمدی‌نژاد به نامه حبیب+دستخط ا توجه به تلاش فراوان برخی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب مبنی بر تکذیب نامه حبیب محبیان به محمود احمدی‌نژاد، تصویر این نامه با دست‌خط رییس جمهور سابق را منتشر کرد.
نامه محرمانه موگرینی و ۱+۵ به ظریف: ما به همه تعهداتمان طبق برجام عمل کردیم/اگر هنوز برای شما مشکلی در حوزه مالی و بانکی باقی مانده جزو تعهدات ما در برجام نبود اینکه شما در رسانه ها ما را متهم می کنید خلاف است و ما البته درک می کنیم که شما چرا در رسانه این حرف را می زنید اما ما و آمریکا بیش از آن چیزی که انجام دادیم تعهدی در برجام نداشتیم.
سازمان ملل: نامه جنبش عدم تعهد در محکومیت مصادره اموال ایران در آمریکا درحال بررسی است سخنگوی سازمان ملل اعلام کرد: نامه مخالفت جنبش عدم تعهد با مصادره اموال ایران در آمریکا در دست بررسی است.
نامه جمعی از فرزندان شهدا به رهبر معظم انقلاب: برخی از کارگزاران نظام به بهانه تعامل با دنیا روحیه انقلابی را تضعیف می‌کنند/انقلابی ماندن رمز تداوم راه شهدا است جمعی از تشکل‌های ایثارگر و شاهد طی نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: گاه و بیگاه صدای تضعیف روحیه انقلابی به بهانه تعامل با دنیا توسط برخی کارگزاران نظام شنیده می‌شود.