تقلای آمریکا برای جلوگیری از نفوذ ایران و روسیه در سوریه نماینده آمریکا در سازمان ملل مدعی شد با فشار بر روسیه و ایران باید نفوذ آنها در سوریه از بین برود.
آیت‌الله آملی لاریجانی در همایش نظام سلطه: وجود جریان «نفوذ» مثل روز، روشن است/ عده‌ای هنوزم هم نفوذ را باور ندارند رئیس قوه قضائیه گفت: برای ما که از برخی پشت پرده های نفوذ خبر داریم مثل روز روشن است که جریان نفوذ مطرح است و نخستین وظیفه ما باور نفوذ است.
نفوذ اقتصادی پیروان "علی محمد باب" با فرمان انگلیسی‌ها در ایران/ حضور بهائیان در تجارت‌های پرسود؛ از "سکه" و "طلا" تا "عینک" و "دارو" بهائیان با ایجاد دانشگاه زیرزمینی آنلاین که از لندن پشتیبانی می شود به فکر نفوذ هدفمند در سیستم اقتصادی کشور افتاده اند.
کریمی‌قدوسی: مسخره کردن، افراطی و تندرو خواندن نیروهای انقلاب مصداق نفوذ است نماینده مردم مشهد با بیان اینکه هرجا نیروی انقلابی را مسخره کردند و افراطی و تندرو خواندند، مصداق نفوذ است، عنوان کرد: هدف نفوذ در درجه اول گرفتن روحیه انقلابی و استکبارستیزی ملت ایران است.
نگاهی به یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب؛ نفوذ کلید واژه استراتژی دشمن در پسابرجام/ اشتهای نفوذی ها برای ورود به چه بخش هایی بیش تر است؟ یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب لزوم مقابله با پروژه نفوذ دشمن در کشور است که بایستی به آن توجه ویژه ای شود.
واکنش اهل سنت هرمزگان به حضور غیرقانونی دیپلمات های خارجی؛ حضور غیرقانونی دیپلمات های غربی زنگ خطری برای امنیت کشور است/ دستگاه دیپلماسی مانند نیروهای امنیتی هوشیارانه عمل کند علمای اهل سنت هرمزگان به حضور غیرقانونی دیپلمات های خارجی واکنش نشان دادند و خواستار برخورد قاطع و هوشیارانه دستگاه دیپلماسی و محاکمه جاسوسان طبق قوانین بین المللی شدند.
مدیر حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان: داعش فرزند نامشروع نفوذ مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و انگلیس است حجت الاسلام و المسلمین محمد باقری گفت: به نص قرآن یک مسجد به مثل مسجد ضرار و یا فردی خودی به مثل همسر نوح نبی می تواند عاملی برای نفوذ باشد.
یادداشت/ استارت پروژه تحریک برای ادامه سریال تحریم ونفوذ/ مقدمات مذاکرات برای برجام دو کلید خورد تلاش غرب برای تحریک و تشویش اذهان عمومی به وسیله زخم خوردگان از سیستم حاکمیت و تحریم بیش از پیش ایران همراه با احیاء مذاکرات اینبار در زمین حقوق بشر به وسیله ملاقات با بهائیان کلید خورد.
نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با فارس: برجام ۲ و ۳ زمینه‌سازی برای نفوذ است/ دولت بجای آمریکا بر ظرفیت داخلی تکیه کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، طرح مسائلی نظیر برجام ۲ و ۳ را زمینه‌سازی برای نفوذ دانست و گفت: کسانی که فکر می‌کنند با اعتماد به آمریکا و دنبال کردن برجام‌های دیگر می‌توانند مشکلات را حل ...
آیت‌الله نوری همدانی: بهبود وضعیت اقتصادی ‌در ایران هنوز به نتیجه نرسیده است/ نفوذ ‌مشکلات بسیاری ‌برای مردم رقم می‌‌زند‌ یکی از مراجع تقلید گفت: توسعه خدمات در نظام ولایت‌مداری فعلی سبب جلوگیری از نفوذ دشمنان در نظام اسلامی می‌شود چراکه این نفوذ می‌تواند مشکلات بسیاری را برای مردم رقم بزند.