امام جمعه اهل سنت بندرلنگه؛ دشمنان تاکنون نتواسته اند باعث اختلاف بین مسلمانان شوند /اهل سنت ارادت ویژه ای نسبت به اهل بیت(ع) دارند امام جمعه اهل سنت بندرلنگه اظهار کرد: کشورهای استکباری برای ضربه زدن به اسلام سراغ گروههای تند رو می روند تا باعث اختلاف بین اهل سنت و شیعه شوند اما با اقدامات جنایتکارانه هیچ گاه نتواسته اند احترام ...
سبقت ۱۰ درصدی کلینتون از ترامپ نتایج جدیدترین نظرسنجی‌های ملی در آمریکا نشان می‌دهد که «هیلاری کلینتون» با اختلاف ۱۰ درصد از «دونالد ترامپ» جلو افتاده است.
یاسوج؛ یک کشته و دو مصدوم بر اثر اختلاف مادرو مادرشوهر زن زائو مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران گفت: حال مصدومان حادثه چاقوکشی در بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان که منجر به یک قتل نیز شد، رو به بهبود است.
گزارش تصویری/ روسای اخیر سازمان صدا و سیما در کنار همدیگر در حاشیه مراسم ختم مرحوم سید جلال موسوی مقدم ، پدر معاون امور استان ها و مجلس رسانه ملی عصردوشنبه ۲۷ اردیبهشت در مسجد بلال روسای اخیر صدا و سیما در کنار هم قرار گرفتند.
فرماندار ميرجاوه: هفته وحدت در سطح جهاني توجهات را به اسلام جلب مي كند/نام گذاری هفته وحدت تدبیری برای جلوگيري از اختلاف افكني، تفرقه و نفوذ دشمنان اسلام بود در هفته وحدت شاهد برنامه هايي منسجم با حضور حداكثري مسلمانان با مذاهب و اقوام مختلف هستيم كه اين حضور پرشور حاكي از اتحاد امت اسلامي در جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
عالم دینی اهل سنت زاهدان: اگرعلماء دينی و پیشوایان مذهبی به مقدسات يكديگر احترام بگذارند دشمنان هرگز نخواهند توانست كه بين شيعه و سني اختلاف بيندازند/یهودیت و مسیحیت اختلاف ها را کنار گذاشته بر علیه اسلام و بشریت متحد شدند مولوي عبدالمجيد شه بخش: هدف از برگزاري همايشات و برنامه هايي به مناسب هفته وحدت كه از سوي بزرگان دینی و مسئولان کشوری و استانی ، بیان میزان اهميت اين مبحث وغافل نشدن از ثمرات وحدت و اخوت اسلامی است.
غدیرخم آغاز اختلاف یا اشتراک؟ بیعت غدیر هم به معنای دوستی و مودت اهل سنت و هم به معنای ولایت و جانشینی شیعه، هر دو این معانی بدون شک محدود و محصور در زمان و مکان نیست.
۱