سخن نگاشت؛ تقابل اسلام ناب محمدی و داعش سخن نگاشت تقابل اسلام "ناب محمدی و داعش" در کلام آیت الله عباسعلی سلیمانی را در سنت نیوز مشاهده نمائید.
طی حکمی انجام شد امام جمعه جدید شهرستان سراوان معرفی شد+تصاویر حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری طی حکمی از طرف آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان به عنوان امام جمعه جدید شهرستان سراوان معرفی شد.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان: شعار امسال رهبر انقلاب تعریف اقدام و عمل است/ باید زمینه اشتغال برای جوانان بیکار در سال ۹۶ فراهم شود امام جمعه زاهدان با اشاره به شعار سال ۹۶ گفت: منظور از اقدام، تولید داخلی و منظور از عمل، ایجاد اشتغال برای نیروهای جوان و بیکار جامعه است.
امام جمعه زاهدان: سال ۹۵ سال تداوم رکود و بیکاری بود/ حضرت زهرا سلام الله علیها بهترین الگو برای زنان مسلمان است/ نوروز یک رویداد مقدس و مورد تایید اسلامست آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: عید نوروز ریشه های روائی محکمی دارد و بدین منظور ما نوروز را مقدس و دارای محتوای دینی می دانیم.
امام جمعه زاهدان: آل خلیفه با همکاری عربستان سعودی مردم خود را آزار می دهند/ فصل الخطاب و حجت شرعی برای مرحوم هاشمی رهبری بود آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: دلخوشی رهبری با وجود هجمه های سنگین داخلی و خارجی بر علیه ایشان وحدت ملی و حضور مردمی در مناسبت های مردمی به مثل ۲۲بهمن می باشد.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان : پرچم افراشته شده به نام دین از درون استکبار پرچم شیطان است نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: پرچم افراشته شده به نام دین از درون استکبار پرچم شیطان است.
نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان: عترت و صحابی متعلق به شیعه و سنی اند/ دیدگاه نظام شیعه و سنی را در بر می گیرد آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: قطعا اهل سنت به جهت پایبندی به قرآن و سنت، مقید به عترت می باشند.
امام جمعه زاهدان: هاشمی رفسنجانی مدام دعا گوی رهبری بود/ برجام با نرمش ذلیلانه محقق نمی شود آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: امروز از یادگاران سلف انقلاب و از آن نسل صاحبان استقامت اول انقلاب فقط رهبری مانده است.
آیت الله عباسعلی سلیمانی: منشاء گور خوابی بی ارادگی افراد است و ربطی به حکومت ندارد/ چندین سازمان دولتی و خصوصی به وضعیت معتادین رسیدگی می کنند نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: پدیده گورخوابی علت های فردی دارد و از آن جمله اعتیاد است که با طرد شدن از ناحیه اطرافیان و خانواده به بی خانمانی منتهی می شود.
آیت الله سلیمانی: آیت الله طالقانی" اباذر" زمان بود امام جمعه زاهدان گفت: مرحوم آیت طالقانی مجاهدی نستوه، مبارزی خستگی ناپذیر و یار واقعی امام امت بود.