در پیامی رهبر انقلاب درگذشت همشیره آیت‌الله سبحانی را تسلیت گفتند حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت همشیره آیت‌الله جعفر سبحانی را تسلیت گفتند.
رهبرانقلاب اسلامی درگذشت مولوی حسین‌پور را تسلیت گفتند رهبر معظم انقلاب درگذشت مولوی حسین‌پور را تسلیت گفتند.
رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران همایش بزرگداشت آیت الله حاج سیدمصطفی خمینی: ذره‌ای از نشانه‌های آقازادگی در مرحوم حاج سید مصطفی نبود/ او از لحاظ استعداد علمی، شجاعت و منش مبارزه ممتاز بود رهبر انقلاب اسلامی، درگذشت مرموز و بهت آور مرحوم حاج سیدمصطفی خمینی در اول آبان سال ۱۳۵۶ را نیز، زمینه ساز ایجاد موج مردمی بیان کردند و گفتند: نحوه مواجهه امام(ره) با این فقدان سنگین که آن را از ...
رهبر انقلاب در دیدار نخبگان جوان: اگر طرف مقابل برجام را پاره کند، ما آن را ریز ریز می‌کنیم/ هم‌آوازی اروپا با آمریکا در موضوع دفاعی و موشکی را مطلقاً قبول نمی‌کنیم حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: رئیس‌جمهور آمریکا بلاهت نشان می‌دهد اما این موجب نشود از مکر آمریکا غافل شویم.
دیدگاه علمای اهل سنت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با اردوغان؛ آمریکا و قدرت های خارجی غیرقابل اعتماد هستند/ دیدار رهبری با اردوغان نماد اتحاد در خاورمیانه است علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه آمریکا و قدرت های خارجی غیرقابل اعتماد هستند، عنوان کردند: دیدار رهبری با اردوغان نماد اتحاد در خاورمیانه است.
روحانی در مراسم روز ملی فناوری هسته‌ای: برجام مثل یک ابر است که می بارد و سرزمین ما را پر آب می‌کند!/ در انتخابات نباید رو در روی هم بایستیم رئیس جمهور گفت: برجام مثل یک ابر است که می بارد و سرزمین ما را پر آب می کند. اگر باران رحمت برجام نبود آب سنگین صادر نمی شد.
رهبر انقلاب درگذشت حجت الاسلام باریک بین را تسلیت گفتند رهبر انقلاب در پیامی درگذشت حجت الاسلام باریک بین را تسلیت گفتند.
در پیامی؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی درگذشت حجة‌الاسلام برهان را تسلیت گفتند رهبرمعظم انقلاب در پیامی درگذشت امام جمعه مهریز را تسلیت گفتند.
تبریک رییس جمهور ارمنستان به رهبر انقلاب رئیس‌جمهور ارمنستان در پیامی به رهبر انقلاب تبریک گفت.
سخن نگاشت/ قوم بلوچ از منظر رهبری مجموعه" سخن نگاشت های بیانات رهبری در خصوص قوم بلوچ"را در سنت نیوز مشاهده نمایید.