سردار جلالی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران: آماده‌ایم هرگونه تهدیدی را در نطفه خفه کنیم/ نباید اجازه دهیم دشمن در حوزه اقتصادی برنامه‌های خود را عملی کند رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: ما نباید به دشمن اجازه دهیم تا برنامه‌های خود را در حوزه اقتصادی عملی کند، با اقتصاد مقاومتی، دیپلماسی اقتصاد نجات بخش خواهد بود.
امام جمعه اهل سنت عورکی چابهار: خرید و فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی حرام شرعیست/ حضور در انتخابات بر همگان واجب است مولوی عبدالرحمن ترنج زر گفت: برای مایوس کردن دشمنان، حفظ و بقا اسلام حقیقی و نظام اسلامی ایران در انتخابات حضور حداکثری داشته باشیم.
جای خالی اقتصاد مقاومتی در روستاهای سیستان و بلوچستان؛ خداحافظی درختچه های "گونجک" وذخائر دره آهو با اهالی روستا/ فقر عامل تنهایی مسواک های اصیل بلوچی دره آهو روستایی در سیستان و بلوچستان است که از نعمات الهی غنیست اما زیر فشار فقر کمر خم کرده و دانه دانه اهالی خود را از دست می دهد.
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر: کمیت و کیفیت دوشاخصه مهم در تولید و اشتغالست/ فرش ایرانی بهترین الگو برای به رخ کشیدن کیفیت کالای ایرانی به جهانیانست مولوی عبد الصمد کریمزائی گفت: سیستان و بلوچستان یکی از مستعد ترین استان های کشور برای شکوفائی اقتصاد ملی و اشتغال زائیست.
سخن نگاشت/ معیشت مردم از منظر رهبری مجموعه سخن نگاشت های رهبری معظم انقلاب پیرامون"وضعیت معیشتی مردم و اقتصاد مقاومتی" را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
آیت‌الله جوادی آملی در دیدار با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: با سخنرانی ‌نه اقتصاد مقاومتی حاصل می‌شود نه با اختلاس می‌شود برخورد کرد‌ یکی از مراجع عظام تقلید با تأکید بر ضرورت قدردانی و حفظ نظام اسلامی گفت: با سخنرانی ‌نه اقتصاد مقاومتی حاصل می‌شود نه با اختلاس می‌شود برخورد کرد‌.
فعال فرهنگی اهل سنت: اقتصاد مقاومتی مطالبه ایست که بر زمین مانده است مولوی یونس هاشمزهی گفت: توقع ملت از خادمین خود اینست که با تمام وجود و بدون نگاه به دست دیگران اشتغال و تولید را رونق بخشند و دست جوانان را از دامان بیکاری، اعتیاد و لاابالی گری برچینند.
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه شهید بهشتی: منویات رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی به نحو دقیق اجرا نشده است حجت الاسلام عبد الرضا پورذهبی گفت: اشتغال جوانان و تولید ملی به عنوان دو مصداق مهم اقتصاد مقاومتی مفسر اقدام و عمل می باشند.
روحانی در حاشیه نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران: گزارش کامل اقتصاد مقاومتی را ارائه خواهیم کرد/ در سال جدید باید به فکر وحدت و انسجام ملی باشیم رئیس جمهور گفت: در سال جدید باید به فکر برادری، وحدت و انسجام ملی باشیم و نباید میان جناح های مختلف سیاسی کشور اختلافی پیش آید.
جهانگیری به آیت الله جنتی گزارش داد اقتصاد ایران در مقایسه با سال‌های قبل مقاومتی‌تر شده است معاون اول رییس جمهوری در نامه ای خطاب به رییس مجلس خبرگان رهبری با ارائه گزارشی از دستاوردهای ستاد اقتصاد مقاومتی، تاکید کرد: بر اساس شواهد، حقایق و آمارهای رسمی و گزارش های مدیران، اقتصاد ایران در ...